Hybrid enerji ile yüz gençleştirme

Hybrid enerji ile yüz gençleştirme

Hybrid enerji ile yüz gençleştirme

Hızlı bir şekilde gençleşebilmek adına günümüzde tercih edilen ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları gerçek anlamda uygun sonuçlar verebilmektedir. 2 farklı enerjiden aynı anda ve peş peşe uygulanan işlemler ile kısa sürede gençleşme sağlanabilmektedir.

Hybrid enerji ile yüz gençleştirme sonrasında yaşınızdan bağımsız olarak olması gereken hacim ve duru görünüme ulaşabilirsiniz. Bu tedaviden sonra cildiniz daha genç ve parlak olabilir ve 10 yıl önceki sıklığına da kavuşabilmektedir. Dekolte bölgesinde, tüm kırışıklıklarda, boyun ve yüz bölgesinde uygulanan bu yöntem volüm kazandırıcı bir işlemdir. Cildi yenileyici ve kolajen artırıcı olması dolayısıyla çizgilerin derinliğini azaltabilir ya da tamamen yok etmektedir. Bu durumların tamamı hastanın beslenme şekline, uyku düzenine, sigara tüketimine ve hastanın yaşına göre değişebilmektedir.

Hybrid enerji ile yüz gençleştirme işlemleri ayrıca gözaltı morluk sorunu olan hastalarda da yapılmaktadır ve %75 oranında morluklarda azalma sağlandığı biliniyor. Ayrıca göz ve kaş arası mesafede cildin kalitesi de azaldığı için o bölgedeki ince kırışıklıklardan kurtulabilmek adına bu uygulamaya başvurabilirsiniz. Kaş üstü uygulamalarda ise kaş kaldırıcı etkisi görülmektedir. Bu sayede tüm yüz bölgesinde kısa sürede gençleştirme sağlanabilmektedir.

İşlem öncesinde hastanın fotoğrafları çekilmektedir ve kür bittikten 2 ay sonra yine fotoğraflar çekilir. Aynı açıdan çekilmiş olan fotoğraflardaki farklılıklar bu sayede rahatlıkla görülebilmektedir. Bu durumlarla birlikte hastaların gözeneklerinde herhangi bir küçülme var ise akne izleri ya da cilt lekelerinde derinliğin azaldığı da rahatlıkla görülebilmektedir.

İşlem tamamlandıktan sonra bu süreç 3 ay daha devam etmektedir. Bu sayede cilt kendini yenilerken kontroller devam eder ve 1 yıl kadar bu sürecin uzaması da beklenebilir. Çünkü Hybrid enerji ile yüz gençleştirme işlemlerinde ilk 3 ay en önemli zaman dilimidir.

İşlemde her seans yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. İlk ve üçüncü seanslara kadar 1’er haftalık ara verilebilir. Daha sonraki seanslarda ise 2 hafta ara verilmektedir. Eğer sorunlu bir cilde uygulanıyorsa 5. Seans sonunda 1 ay ara verilerek işlem devam edilebilmektedir. Bu durumlar yine hastanın yaşına ve beklentisine bağlı olarak değişmektedir.