Plexr Soft Surgery

Cildimiz, güzellik denilince akla ilk gelen unsurdur. Cildimizin gençliğini ve esnekliğini korumak için çeşitli yöntemlerden yararlanıyoruz. Söz konusu güzelliğimiz olduğu zamanda geri dönüşü olmayan durumlar oluşabiliyor. Bu durumda Plexr, tercih edilebilecek yeni bir uygulamadır.

plexr-soft-surgeryPlexr Soft Surgery, uygulanacak cilt yüzeyindeki elektriksel enerjiyle ortamdaki havayı Plasma enerjisine dönüştürür. Plasma enerjisi cilt yüzeyinin en üst katmanına etki ederek sorunlu bölgenin buharlaşmasıyla yeni doku oluşumunu sağlar. Plexr, sorunlu bölge haricinde başka dokuları etkilemez. Bu sebepten dolayı son derece güvenli bir işlemdir.

Plexr, herhangi bir iz ve leke bırakmadan az seans ile gözle görülebilecek en etkili sonucu verir. Plexr ile yapılan işlem ve kişinin durumuna göre yaklaşık bir ile üç seans arasında kırışıklıklardan kurtulmak mümkündür.

Plexr, özellikle de ameliyat olmaktan çekinen hastaların tercih edecekleri bir seçenektir. Kolay ve sadece lokal anestezik kremlerle uygulanabilmesi, iyileşme sürecinin kısa olması, işlem sonrası ağrıların hissedilmeyecek düzeyde olması da Plexr uygulamasının avantajları arasında yer alıyor.